BOB&BOBEK white

Partners

Staňte se součástí divácky atraktivního snímku a spojte svou značku s novými příběhy oblíbené dvojice králíků z klobouku

BOBA a BOBKA

0
Diváků v kinech v české republice
0
Diváků v české televizi
0
Diváků na vod + sociální sítích

Tady všude můžete být vidět

Podívejte se, kde všude budeme naše Partnery propagovat

Generální partner

Quam facilisis conubia cubilia lacus ut suscipit

CZK
2.000.000
Hlavní partner

Quam facilisis conubia cubilia lacus ut suscipit

CZK
1.000.000
Střední partner

Quam facilisis conubia cubilia lacus ut suscipit

CZK
500.000
Malý partner

Quam facilisis conubia cubilia lacus ut suscipit

CZK
250.000

Prohlášení ohledně Majetkových autorských práv

ROZPOČET - FINANCOVÁNÍ

NÁKLADY NA FILM

0 CZK
Příprava a vývoj filmu
0 CZK
Výroba a Post-produkce

Milí Partneři animovaného filmu

Vytvořit celovečerní animovaný film stojí nejenom mnoho času, úsilí ale i peněz. Proto zde uvítáme každou finanční pomoc ze strany našich partnerů, která nám pomůže nová dobrodružství Boba a Bobka přenést na filmová plátna a vrátit je tak zpět našim nejmenším divákům.

Věříme, že naše spolupráce bude oboustranně prospěšná a Vaše spojení se značkou Bob a Bobek Vám přinese mnoho úspěchů.

Partneři jsou pro financování českého animovaného filmu důležití.

ZDROJE FINANCÍ

0 CZK
Veřejné zdroje a ČT
0 CZK
Partneři a prodej práv
0 CZK
Aktuální rozpočet na celý film

DĚKUJEME VÁM

0 CZK
Vlastní zdroje studia

Informace o nově připravovaném filmu

STAŇTE SE PARTNERY BOBA A BOBKA
V JEJICH NOVÉM FILMU

Více informací o připravovaném filmu niže na této stránce…

ČASOVÁ - OSA VÝVOJ - VÝROBA - POSTPRODUKCE

VÝVOJ – první část započala v roce 2021 kdy byl postupně schválen námět a vytvořen literární scénář  autorskou dvojicí Zbyněk Vičar a Pavel Tomeš, známých  ze Stand Up Comedy TV Prima „Na stojáka“. Plánovaný termín dokončení fáze Vývoje je 2022.12, kdy by měl být hotový obrázkový STORYBOARD.

VÝROBA – druhá část navazuje plynule na dokončenou etapu Vývoje kdy na základě schváleného STORYBOARDU bude realizována výroba celovečerního animovaného filmu v délce 80 minut. Výroba bude dokončena  2024.06

POSTPRODUKCE  – závěrečná část (střih, hudební a zvukový mix, barevné korekce) bude dokončena  2024.10

 • Příprava

  Říjen 2021 - Září 2022

  Příprava byla ukončen v  2022

 • Vývoj

  Říjen 2022 - Leden 2023

  Vývoj byl ukončen 2023

 • Výrioba

  Únor 2023 - Srpen 2024

  Ve výrobě -  Silent Cartoons

 • Post produkce

  Září 2024- Říjen 2024

  Casting na hlasy  2023

 • Kino Premiéra

  PREMIÉRA

  CZ - Listopad 2024                  Svět -                               

premiéra 2024/4Q

ÚŽASNÉ PÍSNIČKY PETRA WAJSARA VE FILMU

Český hudební skladatel a hudebník, jehož hudba se pohybuje na pomezí několika hudebních  žánrů. Je držitelem ceny Český lev 2018 za film Hastrman Ondřeje Havelky, nominace na Cenu A. Radoka za hudbu k muzikálu Pornohvězdy

Zelenina, to je dřina...

Přehrát video

Bob a Bobek zpívají o tom, jaké mají trable s pěstováním zeleniny “Zelenina to je dřina…”. Chytráček naopak opěvuje chemické postřiky na podporu růstu a proti škůdcům  “Kde je chemie, tam nic nežije…”

Já jsem Zajíc a kdo je více...

Přehrát video

Náčelník kmene Divokých zajíců zpívá o tom, jaké to bylo v lese dříve “Já jsem zajíc a kdo je více…” a jak jim Chytráček svou chemií zamořil celý les “V odpadkách bydlíme, z odpadků vaříme…”

Několik krátkých ukázek animace z hotového Animatiku

100 klonovaných Bobků

Bobek si chtěl ulehčit práci a za pomocí kouzelné hůlky se “naklonoval” aby na to nebyl sám…..

Objevení Mrkvojeda

Bob a Bobek nalíčili fotopast na Mrkvojeda a prohlíží co se jim povedlo ulovit. Když v tom….

Veselá platba řekou

Bob a Bobek pomáhají zajícům uklízet z lesa odpadky které tam navozil Chytráček. A při tom objeví nafouknuté duše..

Bez vody

Celé osadě s ztratila voda. A úmorné vedro všem rychle ničí úrodu. Jenom soused Chytráček má vody zdá se dost…

SYNOPSE

CELOVEČERNÍ ANOMOVANÝ FILM

Králíci Bob a Bobek bydlí v maringotce po slavném kouzelníkovi, která stojí v zahrádkářské kolonii, kde se všichni chystají na letošní ročník soutěže o nejlepší zeleninu Zlatý kořen. Bob a Bobek chtějí vyhrát, ale zahrádkaření jim moc nejde. Soused králíků Chytráček, chce také zvítězit, a proto používá spoustu zakázané chemie. Prázdné barely od jedů vozí do lesa na černou skládku, kde otráví potravu místním zajícům, ti poté tajně plení zahrádky v zahrádkářské kolonii. Soused Chytráček Bobovi a Bobkovi namluví, že jim zeleninu plení strašlivý Mrkvojed. Když jej králíci hledají, objevují zajíce a pomocí kouzla jim pomůžou les uklidit. Soused Chytráček je nakonec po zásluze potrestán a Bob a Bobek získávají zvláštní cenu Zlatý kořen fair play.

BOB A BOBEK - KRÁLÍCI Z KLOBOUKU

Dabing BOB:
Dabing BOBEK:

BOB – je větší, chytřejší a zaujímá často pozici rodiče, snaží se vše dělat co nejlépe, i když jak to u rodičů bývá, ne vždy se všechno podaří podle plánu.

BOBEK – je menší, bázlivější, ale šikovný a nápaditý a je často  spíše v roli dítěte. Oba králíci mají originální nápady, které je ovšem často dostanou do potíží, jež jsou základem komické zápletky.

Bob a Bobek bydlí v klobouku v maringotce po slavném kouzelníkovi plné kouzelnických rekvizit, kdykoli ale nějakou z nich použijí, vždycky se to nějak zvrtne. (Kouzelník už není mnoho let k nalezení. Kouzlo zmizení před manželkou se mu povedlo tak dobře, že ho manželka dosud hledá po celém světě.) Maringotka stojí v zahrádkářské osadě, kousek od středně velkého města.

V HLAVNÍCH ROLÍCH HRAJÍ

CHYTRÁČEK

SOUSED BOBA A BOBKA
DABING :

CHYTRÁČEK má svoji zahrádku hned vedle Boba a Bobka, zahradničí již dlouhá léta, chová slepice a všechno ví nejlépe, ale jak se později ukáže, není všechno zlato, co se třpytí. Chytráček má ve městě obchod s ovocem a zeleninou a samozřejmě chce mít nejlepší zboží za co nejlevnější výrobní náklady. Proto tajně používá pesticidy, herbicidy, jedy, hnojiva a jiné „…icidy“ kterými tajně krmí a ošetřuje svoji zeleninu tak, aby byla nejhezčí z celého okolí.

ZAJÍCI

KMEN DIVOKÝCH ZAJÍCŮ
DABING :

ZAJÍCI jsou malá skupina – tak dvě rodiny s mladými zajíci v pubertě a stařešinou, který je jakýmsi nepsaným vůdcem jejich kolonie. Zajíci bydlí v nedalekém lesíku, ale jejich situace je zoufalá. Z domova mají nepovolenou skládku odpadu, kam vozí pod rouškou noci vyhazovat odpad  hlavně  soused  Chytráček  a protože mají nouzi o jídlo, chodí krást zeleninu do nedaleké kolonie. Jsou od  přírody  bázliví,  nikomu nevěří, ale drží pohromadě a pomáhají si

MRKVOJED

CAROTA AGRI
DABING :

MRKVOJED polní neboli CAROTA agri /manducans carrots/ –  Mrkvojed  polní  samozřejmě  neexistuje,  ale v hlavách Boba a Bobka, dvou králíků z klobouku je to právě ten úhlavní nepřítel, který jim z jejich malého záhonu u maringotky po starém kouzelníkovi každou noc okusuje těžce vypěstovanou úrodičku. Samozřejmě na to nepřišli sami, ale tuhle báchorku jim nakukal zlomyslný soused Chytráček, který chtěl odvést pozornost od vlastních podvodů s pěstováním zeleniny u svojí chatky v zahrádkářské kolonii.

DÁLE HRAJÍ

KASTELÁN

BYDLÍ NA ZÁMKU

Obtloustlý, s velkým svazkem klíčů a průvodcovskou protáhlou strojenou dikcí, z které vypadává jen v nejvíce dramatických momentech. Na zámku hlídá slavný Zeleninový portrét

PRODAVAČ JEDŮ

MÍSTNÍ DROGISTA

Nahrbený střízlík s jedovatým úsměvem a pichlavýma očima, uhlazený, mne si ruce jak moucha. Zásobí Chytráčka různými chemickými preparáty, aby měl vždy nejkrásnější zeleninu v celé kolonii (i když se nedá jíst).

DĚDA

STARÁ ŠKOLA

Děda je stará škola, používá různé průpovídky, s ničím se moc nemaže. Pěstuje zelinu “po staru” a hnojí bobkama. Svénu okolí tak moc “nevoní”

VNUČKA

POMÁHÁ DĚDOVI

Hezká, málomluvná, drobná holka, která pravidelně navštěvuje dědu v kolonii a pomáhá mu na zahrádce s pěstováním zeleniny. 

SLEPICE A KOHOUT

ŽIJÍ S CHYTRÁČKEM

V příběhu mají svoji důležitou roli. I když zpočátku zcela slouží panu Chytráčkovi nakonec se vzbouří, zachrání Bobka ze zajetí a pomohou odhalit Chytráčkovi podvody s chemií při pěstování zeleniny

Bob a Bobek Novinky

Bob & Bobby NEWS

Programová rada České televize schválila dne 25.5.2023 koprodukční vstup do projektu „Bob a Bobek na stopě Mrkvojeda"

Česká televize Bob

Navštívili jsme s Bobem a Bobkem Mezinárodní festival animovaných filmů v Annecy 2023 a Mezinárodní trh animovaných filmů MIFA

ANNECY 2023 Designation